JEŻDŻĄCA REKLAMA TWOJEJ FIRMY

Oklejanie reklamowe samochodów Kraków

Oklejenia reklamowe samochodów są popularne wśród firm, które chcą zwiększyć swoją widoczność i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Samochody z oklejeniami reklamowymi często są wykorzystywane jako narzędzie marketingowe podczas eventów, targów czy innych wydarzeń branżowych.

na miarę twoich potrzeb

Reklamy na samochodach

Oklejenia reklamowe samochodów to forma reklamy, która polega na przyklejeniu folii na karoserię samochodu, zwykle z widocznym logo i informacjami na temat firmy, produktu lub usługi. Oklejenia reklamowe samochodów mogą być w pełni kolorowe i dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na stworzenie efektownej reklamy.

Proces oklejania reklamowego samochodu obejmuje projektowanie grafiki, wycinanie i przygotowanie folii oraz nakładanie jej na karoserię samochodu. Wszystkie czynności wykonywane są przez doświadczonych specjalistów.

Projekt jest przygotowywany przez doświadczonych grafików, do których przekazujemy kontakt.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły:

Projekty graficzne i oklejenia reklamowe w Krakowie

Wiele współczesnych biznesów nie istnieje bez samochodu – te niezbędne są dla osób świadczących różnego rodzaju usługi lub dostarczających produkty, które jak najszybciej muszą trafić do klienta. Reklama na aucie jest jedną z najskuteczniejszych form kontaktu bezpośredniego z potencjalnym klientem, dlatego warto rozważyć możliwość jej zastosowania. Aby jedna taka forma promocji była skuteczna, niezbędne jest stworzenie ciekawej i przyciągającej wzrok grafiki. Najlepsze projekty graficzne i oklejanie reklamowe? Tylko z ERES Garage!

Samochód dobrą wizytówką firmy

W przypadku przedsiębiorców poruszających się dużo samochodem po mieście u poza nim, którzy chcą dotrzeć do większego grona odbiorców, nie tylko tych lokalnych. Reklama na samochodzie to świetna promocja dla marki pod warunkiem, że jest przygotowana w sposób ciekawy, przyciągający wzrok.

W reklamach samochodowych znaczenie ma wiele szczegółów, choć dla niektórych mogłyby się one wydawać nieistotne. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że nie należy stosować przytłaczającej kolorystyki oraz zamieszczać na pojeździe zbyt wielu informacji (jeżeli będzie ich zbyt dużo odbiorca nie zdąży się z nimi zapoznać).

Wiele firm, którym reklama samochodowa przyniosła oczekiwane korzyści, zastosowało krótkie, ale chwytliwe lub grające na nosie odbiorcy hasło, które wzbudziło na tyle duże zainteresowanie, by potencjalny klient na własną rękę poszukiwał oferty firmy, aby się z nią zapoznać.

Humorystyczna, zaczepna, przyciągająca wzrok – taka właśnie powinna być reklama samochodowa. Jej projekt jest bardzo ważny, dlatego warto by było, aby został przygotowany przez kreatywnego i doświadczonego grafika – dokładnie takie osoby współpracują z ERES Garage, dlatego decydując się na współpracę z warsztatem i oklejenie pojazdu folią macie Państwo gwarancję wykonania doskonałego projektu.

Oklejanie samochodów świetnie sprawdza się nie tylko przy autach osobowych. To dobre rozwiązanie także dla pojazdów dostawczych, aut terenowych, ciężarówek czy pojazdów typu TIR.

Oklejanie reklamowe samochodów w Krakowie - dlaczego warto?

Folie reklamowe umieszczane na pojazdach mają wiele zalet. To nowoczesna forma reklamy ciesząca się bardzo dużą popularnością, tym bardziej że jest stosunkowo niedroga (mając na względzie inne sposoby promocji produktów czy usług), za to można z powodzeniem korzystać z niej nawet przez wiele lat.

Dlaczego warto okleić reklamą pojazd? Przede wszystkim ze względu na to, że:

  • jest to bardzo dobry sposób na utrwalenie marki w pamięci odbiorcy,
  • jest to stosunkowo tania i trwała metoda reklamy,
  • jest mobilna i dobrze widoczna,
  • daje możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców,
  • jest nieinwazyjna – nie psuje krajobrazu ani przestrzeni.

Czy takie rozwiązanie ma wady? Nie jeśli reklama jest ciekawie zaprojektowana, a przy tym folia zostanie naklejona na pojazd w profesjonalnym warsztacie, będzie idealnym środkiem promocji produktów czy usług przez długi czas.

W ERES Garage, zanim folia reklamowa zostanie naniesiona na pojazd, specjaliści sprawdzą, czy nie ma na nim oznak korozji, czy widocznych uszkodzeń w lakierze – to bardzo ważne, ponieważ aplikacja w takim przypadku folii mogłaby doprowadzić do pogłębienia się tych problemów.

Folia do oklejania samochodów - jaka będzie najlepsza?

Istnieje kilka typów folii przeznaczonych do nanoszenia reklam na samochody. Każde rozwiązanie ma zarówno swoje wady jak i zalety, dlatego warto wszystko to przeanalizować przed podjęciem decyzji.

Folie cięte z plotera sprawdzą się w reklamach z prostymi kształtami i logotypami, które składają się niemal wyłącznie z wytłuszczonych liter. To jedna z najbardziej odpornych folii, które nie szkodzą zmienne warunki atmosferyczne. W związku z tym, że jest trwała, jej usunięcie bywa nieco problematyczne.

Folie w pełnym zadruku (polimerowe lub wylewane) to najlepsza opcja dla reklam bazujących głównie na zdjęciach. Tą folią można okleić zarówno całe auto jak i tylko jego część.

Folia magnetyczna sprawdzi się w przypadku aut pełniących zarówno funkcję prywatną jak i firmową. Jest aplikowana na magnesie, dlatego łatwo można ją usunąć w dowolnym momencie.

Folie OWV sprawdzą się w przypadkach umieszczania reklam nie na karoserii, a na oknach bocznych i tylnych szybach samochodów.

Projekty graficzne i oklejanie reklamowe z ERES Garage

Oklejanie reklamowe to popularne rozwiązanie, z którego chętnie korzystają firmy chcące dotrzeć ze swoimi produktami czy usługami do możliwie jak najszerszego grona odbiorców. Dzięki mobilnej formie reklamy mogą dotrzeć bez większych trudności do każdego zakątka miasta. Oklejone reklamą samochody świetnie będą się sprawdzały również w trakcie eventów, targów czy wielu innych wydarzeń branżowych.

W ERES Garage okleicie każdy pojazd wybraną przez siebie reklamą – proces rozpoczyna się w monecie projektowania grafiki, a kończy na jej aplikacji na wskazanej powierzchni.  Specjaliści pracujący w ERES Garage stworzą zachwycającą grafikę, która jako forma reklamy doskonale będzie prezentowała się na pojeździe. Auto w zależności od preferencji nie musi być oklejone całe, folia może być zaaplikowana wyłącznie na jego wybraną część (choć najczęściej klienci decydują się na oklejenie całego lub prawie całego samochodu).