NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI FOLIE

ZMIANA KOLORU AUTA KRAKÓW

Marzycie Państwo o zmianie koloru pojazdu, jednak nie wiecie, jak tego dokonać, bez ingerencji w strukturę lakieru i obaw o jego zniszczenie? Najlepszym rozwiązaniem na bezpieczną zmianę barwy pojazdu, jest zastosowanie specjalnej folii zmieniającej kolor, bezpiecznej i co najważniejsze użytecznej. ERES Garage korzysta wyłącznie z najlepszych folii, uznanych i cenionych producentów jak . AVERY, ORACAL, 3M, PWF, INOZETEK, HEXIS, TECKWRAP.

ZMIEŃ WYGLĄD SWOJEGO POJAZDU

Wybierz usługę dla siebie

Oklejanie samochodów Kraków - dlaczego to dobre rozwiązanie?

Oklejanie aut to bardzo dobry sposób na szybką i skuteczną zmianę ich estetyki, przy jednoczesnym zabezpieczeniu powłoki lakierniczej.

Zastosowanie folii samochodowej nie tylko nadaje pojazdowi nowego wyglądu, ale przede wszystkim sprawia, że na karoserii pojawia się specjalna warstwa ochronna, sprawdzająca się dobrze w roli tarczy chroniącej lakier przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi. Warto przy tym wspomnieć o tym, że najnowocześniejsze folie bardzo dobrze wytrzymują użytkowanie w zakresie temperatur od – 50°C do 110°C.

ERES Garage do oklejania samochodów stosuje wyłącznie najnowsze i najbardziej nowoczesne folie samochodowe, które przy odpowiedniej pielęgnacji zachowują swoją żywotność nawet przez 5 lat. Jeżeli zdecydują się Państwo na najdroższe i najwyższej jakości warianty, wówczas z użyteczność takin folii będziecie się mogli cieszyć nawet przez 10 lat.

Choć folie do oklejania aut są bardzo wytrzymałe, powinniście Państwo zdawać sobie sprawę z tego, że jeżeli będziecie chcieli po pewnym czasie powrócić do pierwotnego koloru pojazdu, nie będzie z tym większych problemów. Oklejanie aut Kraków jest w pełni odwracalnym procesem. Folia może być usunięta w dowolnym momencie. Jeżeli zadanie zostanie wykonane przez profesjonalistów i zastosowaniem właściwej w tym przypadku metody, na powierzchni lakieru nie pozostaną nawet najmniejsze ślady po wcześniejszej obecności folii. Zasada ta dotyczy jednak wyłącznie fabrycznego lakieru. Jeżeli wcześnie pojazdy były przemalowywane nowe warstwy mogą się nie trzymać już tak dobrze, i niezależnie od profesjonalizmu pracowników warsztatu może dojść do lokalnego odchodzenia lakieru wraz ze ściąganą z karoserii folią.

Zmiana koloru auta Kraków za pomocą specjalnej folii to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie indywidualizm i oryginalność. W tym przypadku istnieje zdecydowanie więcej możliwości zmiany wizerunku pojazdu niż w przypadku zastosowania lakierów, które jak wiadomo, mają nieco ograniczoną paletę barw.

Zmiana koloru auta z ERES Garage

Abyście byli Państwo jak najbardziej zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, mamy do przedstawienia szeroką ofertę oklejania samochodu specjalną folią, która w szybki i prosty sposób  (co najważniejsze bezinwazyjny dla lakieru), pozwoli na zmianę jego estetyki.

Możecie Państwo zlecić oklejenie całego pojazdu – to koszt rozpoczynający się od 4000 zł jeżeli zdecydujecie się na aplikowanie folii bez uwzględnienia wnęk. Jeżeli w czasie pracy mają zostać wzięte pod uwagę, wówczas koszty aplikacji specjalnej folii zmieniającej kolor auta rozpoczyna się od 7500 zł.

Zmiana koloru auta Kraków może obejmować również powierzchnię dachu (koszt od 450 zł) oraz lusterek (koszt od 150 zł). Umieszczenie foli na tych elementach sprawi, że pojazd będzie się prezentował doskonale, a każda jego część będzie stanowiła estetyczną i spójną całość.

Oklejamy nie tylko zewnętrzną część pojazdu. Jeżeli będziecie chcieli Państwo wzmocnić efekt oddziaływania folii na zmysł estetyki, proponujemy oklejenie również dekorów wewnętrznych (koszt to co najmniej 200 zł).

Nasze usługi są kompleksowe i chcemy jak najlepiej zadbać o Państwa pojazdy, dlatego też możecie skorzystać z dechromingu, procesu, który polega na zamaskowaniu chromowanych elementów w aucie. To dobry sposób na zmianę wyglądu wielu detali w samochodzie. W tym przypadku w zależności od preferencji możecie skorzystać Państwo z wykończenia matowego lub połyskującego. Koszty takiej usługi rozpoczynają się od 500 zł.

W wielu samochodach znajdują się różnego rodzaju emblematy. Jeżeli z jakiegoś powodu nie pasują one Państwu do nowej estetyki auta, z przyjemnością zajmiemy się ich usunięciem lub wymianą na czarne odpowiedniki. Koszt takiej usługi rozpoczyna się od 50 zł.

ERES Garage może zaoferować Państwu również oklejanie graficzne lub reklamowe. W związku z tym, że jest to dość elastyczna usługa, której zakres zależny jest od indywidualnego przypadku, wycena prowadzona jest oddzielnie dla każdego zlecenia.

Zmiana koloru auta Kraków nie musi obejmować całego pojazdu. Dla uzyskania ciekawego efektu wizualnego czasami wystarczy okleić pojedyncze elementy, a auto wygląda jak odmienione, oryginalnie i niebanalnie, wyróżniając się spośród ogromnej ilości aut jeżdżących po drogach.

Czy oklejanie samochodów Kraków zajmuje dużo czasu?

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, jak długo potrwa nanoszenie specjalnej folii na samochód. Czas w tym przypadku zależny jest do wielkości auta oraz tego, czy ma zostać oklejony w całości, czy tylko częściowo. Poza czasem samych prac należy pamiętać o tym, że dla utrwalenia folii pojazdu musi pozostać przez przynajmniej 12-24 godziny w ciepłym miejscu. Mając na uwadzę wiele czynników, oklejenie auta Kraków trwa od 1 do 5 dni. To i tak zdecydowanie krócej niż profesjonalne malowanie pojazdu lakierem w celu zmiany jego koloru.

Oklejanie samochodów lepszą alternatywą dla lakierowania

Folia samochodowa pozwoli odmienić wygląd auta bez jego ponownego lakierowania, które jest nie tylko kosztowne, ale i czasochłonne, eliminując auto z użytku nawet na kilka tygodni. Folia ma tę przewagę nad lakierem, że nie tylko daje możliwość zmiany jego wyglądu, ale przede wszystkim stanowi skuteczne zabezpieczenie przed zarysowaniami, warunkami atmosferycznymi czy mikrouszkodzeniami.