TUNING WIZUALNY TWOJEGO AUTA

SPRZEDAŻ I MONTAŻ DOKŁADEK MAXTON DESIGN

Dokładki do samochodów Maxton Design to elementy tuningowe, które pozwalają na zmianę wyglądu samochodu i zwiększenie jego aerodynamiki. Dokładki te są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych. Oferta Maxton Design obejmuje szeroki wybór dokładek przeznaczonych dla różnych modeli samochodów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

najwyższa jakość produktów

Dokładki Maxton Design w ERES Garage

Montaż dokładek do samochodów Maxton Design jest stosunkowo prosty i można go wykonać samodzielnie, jednak w celu uzyskania najlepszych efektów, zaleca się skorzystanie z usług profesjonalistów. Dzięki dokładkom do samochodów od Maxton Design, właściciel samochodu może w prosty sposób zmienić jego wygląd i poprawić parametry aerodynamiczne, co wpłynie pozytywnie na komfort jazdy i estetykę pojazdu.

Koszt montażu dokładek to 150 zł netto / 1 element.

Czym jest tuning wizualny auta?

Marzysz o wyjątkowym aucie, którego estetyka zachwyca wszystkich uczestników ruchu drogowego? Wygląd auta można poprawić poprzez zastosowanie tuningu. Czasem wystarczy tylko dobra zmiana, by odmienić estetykę i funkcjonalność pojazdu. Świetnym rozwiązaniem, po które warto sięgnąć przy tuningu wizualnym są dokładki – najlepiej te pochodzące od polskiego producenta Maxton Design, które można kupić i zamontować w ERES Garage.

Tuning wizualny samochodu to obszerne zagadnienie, obejmujące szereg czynności prowadzących do zmiany standardowego wyglądu pojazdu oraz jego parametrów. Tuning powinien być wykonywany przez specjalistów, którzy perfekcyjnie dopasują każdy detal, robiąc to zgodnie z przepisami. Warto pamiętać o tym, że dobrze dopracowany samochód nie tylko lepiej wygląd, ale również zapewnia większy komfort jazdy, a jego rynkowa wartość wzrasta. Z tego też powodu tuningowanie pojazdu należy powierzyć specjalistom.

Tuning optyczny auta daje możliwość zmiany wyglądu pojazdu na bardziej drapieżny, sportowy, nowoczesny. Estetyka to jednak nie wszystko. Dzięki tuningowi można dodatkowo zabezpieczyć wiele elementów samochodu przed zniszczeniem.

Dokładki - najpopularniejsze elementy tuningowe pojazdów

Jednym z najpopularniejszych elementów wykorzystywanych przy optycznym tuningu pojazdów są dokładki do zderzaków wywodzące się ze sportów motorowych. Inspiracją do ich powstania były samochody rajdowe i wyścigowe, w których dokładki montowane są do przednich zderzaków, natomiast do tylnych dokładane są dyfuzory. W przypadku samochodów wyścigowych zastosowanie takich rozwiązań pozwala na znaczną poprawę właściwości aerodynamicznych pojazdu.

Dokładki zderzaków to elementy, które by przyniosły oczekiwane efekty, muszą być starannie zaprojektowane. Główne ich zadanie polega na zmniejszeniu oporu powietrza, co w konsekwencji prowadzi do zwiększenia nacisku kół samochodu na jezdnię. W przypadku cywilnych pojazdów dokładki w przednim i tylnym zderzaku mają również pełnić funkcję dekoracyjną.

Kierowcy, którym zależy na zmianie wyglądu pojazdu na bardziej sportowy i tym, którzy chcą, by auto było bardziej aerodynamiczne, polecane są dokładki do zderzaków. Dzięki nim prześwit między zderzakiem zostaje zmniejszony, co w efekcie sprawia, że auto wygląda na bardziej masywne, sportowe.

Najczęściej stosowane są dokładki do przedniego zderzaka, które poza tym, że zmniejszają prześwit, to jeszcze zwiększają obrys zderzaka zarówno z przodu jak i z boku. Jeżeli właściciel pojazdu chce czegoś więcej, decyduje się również na dyfuzory. To wyprofilowane dokładki, które montowane są przy tylnym zderzaku wzorem samochodów sportowych.

Choć dokładki mogą zwiększyć aerodynamikę pojazdu, należy pamiętać o tym, że jeżeli zostaną dobrane modele za duże, wówczas może dojść do ograniczenia funkcjonalności auta. Warto również mieć świadomość tego, że jeżeli dokładka będzie zbyt mocno wystawała przez obrys zderzaka, może zostać uznana za zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Z tego też powodu warto tuningować pojazd u specjalistów – tych znajdziecie z pewnością w ERES Garage, gdzie można kupić i zamontować najlepsze dokładki od Maxton Design.

Co warto wiedzieć o Maxton Design?

Maxton Design jest polską firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości splitterów body kitów oraz wielu innych części, jakie można wykorzystywać do tuningu wizualnego. Firma sama projektuje i produkuje swoje wyroby, dzięki czemu pewne jest, że są one najlepsze. Maxton Design stawia też na rozwój, dlatego ciągle udoskonala swoje produkty, kreując systematycznie coraz to nowsze trendy w tuningu wizualnym.

Produkty firmy Maxton Design zaspokoją potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów. Dokładki Maxton Design można zakupić między innymi w ERES Garage, gdzie dodatkowo można skorzystać z usługi ich profesjonalnego montażu.

Sprzedaż i montaż dokładek Maxton Design w ERES Garage

Decydując się na tuning pojazdu w celu zwiększenia jego estetyki i aerodynamiki warto postawić na dokładki do samochodów Maxton Design. To produkty najwyższej jakości wykonane z tworzyw sztucznych. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych dokładek te od Maxton Design są trwałe i wysoce odporne nie tylko na uszkodzenia, ale również na działanie warunków atmosferycznych.

W Maxton Design oferta nakładek jest naprawdę bardzo bogata i różnorodna, dzięki czemu bez problemu można znaleźć produkt idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Decydując się na tuning pojazdu dobrej jakości dokładkami warto skorzystać z produktów Maxton Design i fachowej pomocy specjalistów zatrudnionych w ERES Garage. To osoby, które doskonale znają się na swojej pracy i zamontują tak dokładki, że ich efekty będą jeszcze lepsze niż w przypadku samodzielnego montażu. Koszt montażu jednego elementu w ERES Garage to zaledwie 100 zł netto.

Maxon Design to wyjątkowa jakość dokładek, które nie tylko wpływają pozytywnie na wygląd auta. Dodatkowo poprawiają komfort jazdy, sprawiają, że parametry aerodynamiczne są jeszcze lepsze.