DOŻYWOTNIA GWARANCJA

PRZYCIEMNIANIE SZYB KRAKÓW

Przyciemnianie szyb w samochodach to wygoda i możliwość zachowania niższej temperatury w pojeździe, co szczególnie istotne znaczenie będzie miało w upalne dni. Wiemy, jak wielu z Państwa jest zainteresowanych przyciemnianiem szyb w swoim pojeździe, dlatego też oferujemy tego rodzaju usługę, wykonaną w sposób profesjonalny, przy zastosowaniu folii, na którą udzielona została dożywotnia gwarancja.

PRZYCIEMNIANIE SZYB

Wybierz usługę dla siebie

Szyby tylne

od 300 zł
  • Folia metalizowana lub ceramiczna
  • Dożywotnia gwarancja

Szyby przednie

od 150 zł
  • Folia ceramiczna
  • Dożywotnia gwarancja

Szyba czołowa

od 500 zł
  • Folia typu kameleon
  • Spełniająca wymagane normy

Przyciemnianie szyb Kraków - dlaczego warto?

Przyciemnianie szyb to wygoda, na którą decyduje się coraz więcej kierowców. Coraz częściej zdarza się, że szyby są przyciemniane fabrycznie już na etapie produkcji pojazdu. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na przyciemnienie szyb samochodowych Kraków? Powodów jest naprawdę wiele, ponieważ jest to rozwiązanie praktyczne i estetyczne. Przyciemniane szyby to przede wszystkim ochrona kierowcy i pasażerów przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki nim auto nie nagrzewa się tak szybko, co przekłada się bezpośrednio na komfort podróży w upalne dni.

Folia przyciemniająca szyby Kraków pozwala również na zachowanie większego bezpieczeństwa w czasie jazdy. Dobrej jakości folia redukuje refleksy i odblaski, co chroni kierowcę przed niespodziewanym oślepieniem, mogącym doprowadzić do poważnej tragedii.

Coraz więcej osób decyduje się na przyciemnienie szyb ze względu na ochronę prywatności. Folia zaaplikowana na szyby ogranicza znacząco widoczność wnętrza auta, chroniąc je przed niepożądanym wzrokiem.

Warto również wspomnieć o tym, że decydując się na przyciemnienie szyb, można zyskać lepszą ochronę w przypadku kradzieży, czy wypadku. Dzieje się tak dlatego, że szyba ze względu na obecność folii gdy zostanie rozbita, nie rozpryśnie się we wnętrzu pojazdu na małe odłamki, co zapobiegnie urazom pasażerów i kierowcy. Dodatkowo złodziej przy wybiciu oklejonej folią szyby będzie miał duży problem z tym, żeby przedostać się do wnętrza auta.

Przyciemnianie szyb samochodowych Kraków

Zajmujemy się przyciemnianiem żarowo szyb tylnych, jak i przednich, a także czołowych.

W przypadku przyciemniania szyb tylnych stosujemy metalizowaną lub ceramiczną folię.

Folia metalizowana jest produktem wysokiej jakości, wytrzymałym, który nawet po upływie czasu nie traci koloru. Ze względu na zawartość metali jej zastosowanie pozwala na odbicie nawet połowy docierających do pojazdu promieni słonecznych.

Folia ceramiczna ma nie tylko wyraźną kolorystykę, ale również ze względu na obecność nanocząsteczek dobrze radzi sobie z redukcją temperatury w pojeździe. Folię ceramiczną do oklejania auta śmiało, można porównać do wysokiej klasy okularów przeciwsłonecznych.

Cennik za przyciemnianie szyb tylnych rozpoczyna się od 300 zł

W przypadku szyb przednich do ich przyciemniania stosujemy folię ceramiczną, która doskonale sprawdza się w redukcji promieni słonecznych i temperatury we wnętrzu pojazdu. Ceramiczna folia chroni nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Przy zastosowaniu dobrej jakości foli nie będą oni w stanie dostrzec tego, co znajduje się we wnętrzu pojazdu.

Ceny za usługę przyciemniania przedniej szyby rozpoczynają się od 150 zł.

Szyba czołowa przyciemniana jest specjalną folią typu kameleon, która spełnia wszystkie niezbędne normy. Jest to folia charakteryzująca się bardzo dużą odpornością na oddziaływanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur.

Folia kameleon dzięki swoim walorom odblaskowo-mieniącym chroni w ciągu dnia wnętrze pojazdu przed ciekawskimi spojrzeniami. Należy jednak podkreślić, że efekt ten nie ma najmniejszego wpływu na widoczność drogi w czasie jazdy.

Folia przyciemniająca szyby Kraków typu kameleon założona na szybę czołową to koszt rozpoczynający się od 500 zł.

Jak wygląda przyciemnianie szyb samochodowych Kraków?

Decydując się na przyciemnianie szyb samochodowych, warto wiedzieć, że jest to kwestia ściśle regulowana przez przepisy prawne. Na szczęście nie musicie się tym przejmować, specjaliści pracujący w naszym warsztacie doskonale je znają i jeżeli będziecie chcieli zbyt mocno przyciemnić szyby, co byłoby niezgodne z przepisami, narażając Państwa na wysokie kary, nasi pracownicy z pewnością Państwa o tym fakcie powiadomią.

Folia to skuteczny i trwały sposób na przyciemnienie szyb, które nie jest aż tak kosztowny jak pozostałe metody.

Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były jak najlepsze, dlatego też, zanim przejdziemy do przyciemnienia wybranych szyb w Państwa aucie, zajmujemy się ich bardzo dokładnym oczyszczeniem i odtłuszczaniem. To bardzo ważne czynności, których nie można pominąć i zaniedbać, gdyż mają one bardzo duży wpływ na efekt końcowy montowania folii na szybie.

Zanim jednak folia trafi na umytą i odtłuszczoną szybę, musi zostać odpowiednio przygotowana przede wszystkim pod względem wielkości, by swoim rozmiarem była idealnie dopasowana do szyby. Tu postępujemy bardzo ostrożnie, aby folia gładko przylegała do szyby, nigdzie się nie zwijała ani nie odstawała. W czasie obkurczania folia jest wygładzana, pozbawiana zagnieceń, nierówności i pęcherzyków powietrza. Dopiero po tym jest dopasowywana do rozmiaru szyby.

Szyba wyczyszczona i odtłuszczona spryskiwana jest specjalnym płynem do aplikacji folii przyciemniającej. Musi zostać bardzo starannie wygładzona, a płyn spod niej dokładnie usunięty (całkowity czas jego wyparowania to 3-4 dni).

Dlaczego warto zlecić przyciemnianie szyb ERES Garage?

Co prawda możliwe jest wykonanie samodzielnie przyciemniania szyb w samochodzie, jednak zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Samodzielnie przyciemnianie nie jest proste i łatwo popełnić tu trudny do odwrócenia błąd. My zajmiemy się tym zadaniem w sposób szybki i profesjonalny, abyście jak najszybciej i jak najdłużej mogli cieszyć się przyciemnionymi szybami.