BLOG

Przegląd usług ERES Garage w zakresie detailingu

Kompleksowa troska o auto obejmuje nie tylko wszelkie naprawy związane z utrzymaniem go w dobrym stanie technicznym. Idealne auto powinno się również doskonale prezentować. Wygląd pojazdu do perfekcji można doprowadzić poprzez skorzystanie z detailingowej oferty ERES Garage.

Korekta lakieru

Zarysowania z pewnością nie prezentują się zbyt atrakcyjnie na powierzchni lakieru. Na szczęście większości z nich można się pozbyć. Wieloetapowa korekta lakieru wykonywana w ERES Garage pozwala usunąć nawet 95% nie wyglądających za dobrze zarysowań.

Aplikacja folii PPF

Folia PPF to świetny sposób na zabezpieczenie nie tylko powłoki lakierniczej, ale i wielu elementów znajdujących się wewnątrz pojazdu. Folia stosowana w detailingu w ERES Garage jest najwyższej jakości – każdy kto się na nią zdecyduje, może liczyć aż na 10 lat gwarancji.

Mycie detailingowe

Mycie detailingowe to kompleksowa usługa czyszczenia pojazdu obejmująca zarówno karoserie jak i wnętrza auta. To najlepszy sposób na pozbycie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dodatkowo mycie detailingowe będzie dobrym sposobem na zabezpieczenie powłoki lakierniczej.

Zmiana koloru samochodu

Jak w prosty sposób i stosunkowo niewielkim kosztem zmienić kolor auta? Wystarczy tylko specjalna folia, która zmieni całkowicie wygląd całego pojazdu lub tylko jego części. Co ważne taka folia jest całkowicie bezpieczna w zastosowaniu, ponieważ nie ingeruje w strukturę lakieru. Aplikacja folii w przeciwieństwie do malowania jest procesem odwracalnym – gdy tylko zmienimy zdanie, możemy ją zdjąć i zdecydować się na nowy, dowolny kolor.

Zabezpieczenie lakieru

Jak sprawić, by auto dłużej wyglądało idealnie? Warto rozważyć zabezpieczenie powłoki lakierniczej. Usługa polega na przywróceniu powłoce lakierniczej jej pierwotnego blasku, a następnie zastosowanie środków sprawiających, że lakier będzie bardziej odporny na zarysowania i zabrudzenia. Zabezpieczenie powłoki w ERES Garage odbywa się z użyciem powłok ceramicznych lub kwarcowych.

Przyciemnianie szyb

Detailing auta w ERES Garage nie jedno ma imię. Jedną z usług w tym zakresie jest przyciemnianie szyb – oczywiście zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. W zależności od preferencji przyciemnione mogą zostać szyby tylne, przednie i czołowe. ERES Garage korzysta z najlepszych folii przyciemniających metalizowanych lub ceramicznych.

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Czyste i zadbane auto osiąga znacznie wyższe ceny sprzedaży niż to zaniedbane i nie prezentują się zbyt dobrze. Dlatego chcąc sprzedać pojazd w korzystnej cenie, należy zadbać nie tylko o stan techniczny auta, ale i o to, w jaki sposób prezentuje się jego wnętrze i zewnętrzna powłoka lakiernicza. O to wszystko zadbają w warsztacie ERES Garage.

Montaż dokładek Maxton Design

W ERES Garage można skorzystać również z kupna i montażu dokładek Maxton Design. Dla niewtajemniczonych – są to wyjątkowo ciekawe elementy tuningowe, które nie tylko zwiększają estetykę auta, ale również poprawiają jego aerodynamikę. Wykonywane są głównie z tworzyw sztucznych, wysoce odpornych na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Maxton Design to polska firma produkująca najlepsze dokładki, które dostępne są wyłącznie w ERES Garage.

Projekty graficzne i oklejanie reklamowe

Oklejanie auta może pełnić funkcję praktycznej reklamy mobilnej. W ERES Garage można zrealizować każdy projekt, który następnie za pomocą specjalnej folii, odpornej na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych, jest nanoszony na wybrane elementy pojazdu.

Montaż dystansów

Poszerzenie rozstawu kół w samochodzie jest jednym z elementów detailingu mającego na celu poprawę estetyki auta według upodobań właściciela pojazdu. Dystanse sprawdzą się szczególnie wtedy, gdy właściciel będzie chciał, by jego auto zyskało bardziej sportowy charakter.

W ERES Garage można kupić i zamówić usługę montażu najlepszych dystansów na rynku – satysfakcja w tym przypadku gwarantowana.

Wygłuszanie samochodu

Jak zapewnić sobie komfort jazdy? Świetnym rozwiązaniem będzie wygłuszenie auta w ERES Garage. To zapewni cichsze i znacznie bardziej komfortowe podróżowanie.

Wyciąganie wgnieceń PDR

Wyciąganie wgnieceń PDR to nowoczesna metoda pozwalająca na pozbycie się defektów karoserii bez konieczności malowania czy szlifowania powierzchni. Uszkodzenia naprawiane są przy pomocy laski PDR – specjalistycznego narzędzia do usuwania wgnieceń.

Montaż felg

W ERES Garage można kupić i zamontować felgi. To niepozorny element, jednak odpowiednio dopasowany znacząco wpływa na estetykę pojazdu.  Dlaczego warto zlecić montaż felg profesjonalistom? Tylko oni wiedzą, jak zrobić to najlepiej, by auto nie tylko dobrze wyglądało, ale również było stabilne i miało dobrą przyczepność do jezdni.

Polerowanie lamp i reflektorów

Idealnie czyste lampy i reflektory są niezbędne do tego, by zapewniać kierowcy bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dlatego warto regularnie poddawać lampy i reflektory usłudze polerowania reflektorów w ERES Garage. Dzięki temu przez cały czas pozostaną estetyczne i funkcjonalne.

W ERES Garage można kompleksowo zadbać o estetykę swojego auta – wystarczy skorzystać z jednej lub wielu (w zależności od potrzeb) usług detailingowych, aby cieszyć się pięknym, lśniącym autem, które będzie wyglądało, jakby dopiero wyjechało z salonu.

Warto zaznaczyć, że usługi detailingu dostępne są nie tylko dla pojazdów używanych – wiele z nich można wykonywać także na pojazdach nowych.