BLOG

Przegląd usług warsztatu ERES Garage

Jak wybrać dobry warsztat samochodowy w Krakowie? Warto stawiać przede wszystkim na profesjonalizm pracowników oraz kompleksowość usług. Gdzie to wszystko można znaleźć? Oddając swoje auto warto zaufać specjalistom z ERES Garage. To miejsce, w którym poradzą sobie z każdym problemem, jaki dotyczy naszego auta.

Serwis olejowy i filtrowy

Wymiana oleju i filtrów w pojeździe jest ważna dla jego komfortowej i bezpiecznej eksploatacji. W ERES Garage można wymienić wszystkie filtry (kabinowy, paliwa, powietrza, oleju) oraz oleje eksploatacyjne (zarówno w skrzyni automatycznej, jak i manualnej). Co jeszcze obejmuje serwis olejowy i filtrowy? To także:

  • wymiana czujnika poziomu oleju,
  • wymiana płynu chłodniczego,
  • wymiana paska wielorowkowego.

W ERES Garage stosowane są tylko najlepsze filtry i oleje, znanych i cenionych producentów za jakość wykonywania swoich produktów.

Serwis układu paliwowego

W ERES Garage można zadbać również o kondycję układu paliwowego. To obejmuje zarówno naprawę jak i wymianę wszystkich komponentów wchodzących w skład układu paliwowego (pompa paliwa, pompa wtryskowa, wtryskiwacze itp.).

Serwis układu kierowniczego

Do bezpiecznej jazdy niezbędny jest sprawny układ kierowniczy. W ERES Garage specjaliści nie tylko sprawdzą prawidłowe działanie wszystkich jego elementów składowych, ale również dokonają wszelkich niezbędnych napraw czy wymiany zepsutych/zużytych części na zupełnie nowe.

Serwis klimatyzacji

Sprawna klimatyzacja to komfortowa jazda nie tylko latem. W ERES Garage można nie tylko wykonać kompleksowy serwis klimatyzacji, ale również wymienić wszystkie zepsute części (przewody, sprężarki, osuszacz, chłodnica, zawór, czujnik itp.).

Serwis układu hamulcowego

Sprawny układ hamulcowy to gwarancja bezpiecznej jazdy zarówno dla kierowcy, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Usługa obejmuje sprawdzenie prawidłowości działania i dokonania ewentualnych napraw lub wymiany komponentów na nowy. Co jest sprawdzane w tym układzie? Kontrola obejmuje przede wszystkim klocki hamulcowe (i czujniki ich zużycia), układ hamulcowy, płyn hamulcowy, czujnik ciśnienia w układzie, cylinderki, szczęki hamulcowe, tarcze czy linki hamulca ręcznego.

Serwis elektryki i oświetlenia

Sprawna elektryka i oświetlenie w aucie są bardzo ważne. Niestety czasem jest tak, że sami nie jesteśmy w stanie wymienić żarówki – wówczas z pomocą przyjdą specjaliści z ERES Garage, którzy zrobią to w kilka chwil. Nowe zegary na desce rozdzielczej? To również szybko i skutecznie może zostać wykonane w warsztacie.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba dokonują również weryfikacji elektryki w aucie i wszelkich koniecznych napraw.

Serwis układu chłodzenia

Wymiana albo naprawa elementów układu chłodzenia? To również można wykonać w warsztacie ERES Garage. W pierwszej kolejności układ zostanie bardzo dokładnie sprawdzony przez specjalistę, który następnie wyeliminuje skutecznie wszystkie wykryte usterki.

Serwis zawieszenia

Niesprawne amortyzatory, wahacze, łączniki stabilizatora czy kolumny McPhersona? Zawieszenie to bardzo istotny z punktu widzenia bezpieczeństwa element pojazdu. Dlatego należy zadbać o to, by był zawsze sprawny, Gdy tylko pojawi się w nim jakaś usterka, należy oddać auto pod kontrolę specjalistów.

Serwis układu wydechowego

Żywotność układu wydechowego zależna jest od wielu czynników. W końcu dochodzi jednak do momentu, w którym konieczna jest wymiana niektórych jego elementów – z tym warto udać się do ERES Garage. Usługa zostanie wykonana szybko i na wysokim poziomie, z wykorzystaniem najlepszych części.

Serwis silnika i układu napędowego

Bez sprawnego silnika i układu napędowego nie jest możliwa bezpieczna i komfortowa jazda. Każda usterka w tych układach powinna być szybko zdiagnozowana i naprawiona. W ERES Garage specjaliści poza wiedzą mają również najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, który umożliwia szybkie wykrycie i naprawę każdej usterki.

Serwis elektroniki

Do ERES Garage śmiało mogą zgłaszać się właściciele pojazdów, w których jest mnóstwo elektroniki. Warsztat posiada odpowiedni sprzęt a pracownicy umiejętności, aby zdiagnozować wszystkie usterki ze strony elektroniki i szybko dokonywać wymiany zepsutych elementów.

Serwis układu dolotowego i zapłonowego

Układ dolotowy lub zapłonowy nie działa prawidłowo? Konieczne jest szybkie znalezienie usterki. Oddając auto do ERES Garage można liczyć na szybką diagnozę i wymianę niedziałającego elementu składowego układu dolotowego lub zapłonowego.

Wulkanizacja

W ERES Garage nie tylko można zdiagnozować usterkę i ją naprawić. Warsztat oferuje również usługi z zakresu wulkanizacji, nie tylko wymianę i naprawę opon, ale także ich przechowywanie czy ustawienie geometrii i zbieżności kół.

Jakie jeszcze usługi oferuje ERES Garage?

Z całą pewnością nie będzie przesadą stwierdzenie, że w ERES Garage specjaliści kompleksowo mogą zająć się każdym pojazdem. Z jakich jeszcze usług może skorzystać każdy kierowca, który zdecyduje się oddać swój pojazd? Oferta usług ERES Garage obejmuje również:

  • diagnostykę komputerową (w tym kasowanie kodów błędów, sprawdzanie ładowania akumulatora czy jego wymianę);
  • serwisy i przeglądy (podstawowe lub rozszerzone, letnie, przed wakacjami, przed podróżą, przed zakupem auta, zimowe),
  • inne (wymiana piór wycieraczek, wymiana pasów bezpieczeństwa itp.)

Wszystkie usługi świadczone przez ERES Garage zawsze są na bardzo wysokim poziomie, a przy tym dostępne w atrakcyjnych cenach. W warsztacie można zadbać o auto kompleksowo, co z pewnością dla jego właściciela jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Wystarczy tylko zostawić pojazd i poczekać na jego odbiór już bez tych wszystkich męczących problemów i usterek.

Jak w profesjonalny sposób zadbać o stan techniczny auta? Wystarczy oddać je w sprawdzone ręce – w ERES Garage specjaliści zadbają o każdy element pojazdu, aby ten był zawsze sprawny i bezpieczny do jazdy.