BLOG

Stała współpraca dla posiadaczy flot pojazdów

Mała, duża a może średnia flota samochodowa? To nie ma znaczenia! Zachęcamy Państwa do nawiązania stałej współpracy z ERES Garage w zakresie kompleksowej obsługi floty samochodowej. Niezależnie od tego, ile aut znajduje się w posiadaniu Państwa przedsiębiorstwa, o każde zadbany w sposób prawidłowy i jak najbardziej profesjonalny. Nasza oferta obejmuje szereg usług, z których warto skorzystać.

Oferta warsztatu

Jedną z części składowych oferty ERES Garage jest wulkanizacja. To najlepsze rozwiązanie do naprawy uszkodzonej opony, która po zastosowaniu odpowiednich zabiegów będzie nadawała się do dalszego użytkowania. 

Oferta ERES Garage to nie tylko wulkanizacja. To również serwis klimatyzacji, której rola w pojeździe jest niezwykle istotna nie tylko latem. Sprawna klimatyzacja to gwarancja komfortowej podróży w każdych warunkach. W ramach stałej współpracy możecie liczyć Państwo na regularne przeglądy, czyszczenie oraz naprawę ewentualnych usterek powstałych w instalacji. 

Elektryka samochodowa powinna być zawsze sprawna, jeżeli flota samochodowa ma funkcjonować bez zarzutu. Tym bardziej, że dziś tak naprawdę już niewiele jest aut, które nie posiadają żadnych sterowników. Stała współpraca z ERES Garage obejmuje regularną kontrolę stanu samochodowej elektryki wraz z naprawą powstałych usterek. 

Oleje i filtry to niezwykle istotne płyny eksploatacyjne, bez których żaden pojazd nie będzie funkcjonował w sposób komfortowy i bezpieczny dla kierowcy. Dlatego też należy kontrolować regularnie ich stan oraz jak najszybciej uzupełniać powstałe braki. ERES Garage przeprowadza wymianę filtrów oleju, powietrza, paliwa oraz filtrów kabinowych. 

Dla bezpieczeństwa i komfortowej jazdy istotne znaczenie ma także konserwacja podwozia. Dlatego już na samym początku współpracy warto wszystkie pojazdy z floty poddać konserwacji. Dzięki temu dłużej będą użyteczne, a ich stan techniczny nie pogorszy się w wyniku destrukcyjnego działania rdzy. 

Oferta Wrap & Detailing

Samochody niejednokrotnie mogą stanowić wizytówkę floty, jeżdżącą po ulicach wizytówkę firmy. Dlatego też warto zadbać nie tylko o stan techniczny auta (niezwykle ważny dla bezpieczeństwa kierowcy i innych uczestników ruchu drogowego), ale także jego wygląd. Oferta  Wrap & Detailing, która może Państwa zainteresować, obejmuje między innymi oklejanie pojazdu folią, która sprawi, że auto będzie wyglądało oryginalnie, lakier zostanie dobrze zabezpieczony, a reklama będzie wyglądała perfekcyjnie przez długi czas.

Jeżeli na karoserii pojawią się niedoskonałości,  możecie skorzystać z korekty lakieru  -w końcu pojazd jest jedną z najważniejszych wizytówek firmy. Polecamy również skorzystanie z mycia detailingowego oraz zabezpieczenia lakieru, co pozwoli na dłużej cieszyć się nienagannym wyglądem pojazdu.  

Stała współpraca z ERES Garage – dlaczego warto? 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą prezentowaną przez ERES Garage i nawiązania stałej współpracy. W związku z tym możecie liczyć na szereg udogodnień dotyczących diagnostyki oraz naprawy pojazdów. Stałych klientów obsługujemy w trybie door to door, czyli odbieramy i dostarczamy pojazd we wskazane miejsce. 

Stała współpraca odbywa się na znacznie korzystniejszych warunkach niż naprawy indywidualne, dlatego dbając o swoją flotę, warto skorzystać z tego, co do zaoferowania ma ERES Garage.