BLOG

Zmiana koloru samochodu – największe zalety

Jeżeli jesteście Państwo znudzeni kolorem swojego pojazdu, jest sposób na to, żeby zmienić jego wygląd. Co najważniejsze można zrobić to w sposób prosty i mniej czasochłonny niż lakierowanie, dodatkowo jest to metoda bezpieczna dla karoserii samochodowej. O czym mowa? Chodzi o oklejanie pojazdu specjalną folią, dzięki której można całkowicie odmienić wygląd pojazdu. Warto jednak wiedzieć, że oklejanie folią pozytywnie wpływa nie tylko na zmianę estetyki pojazdu.

Dlaczego warto zmieniać kolor auta, oklejając go folią? 

Czasem zdarza się tak, że mamy już dość wyglądu swojego auta i chcielibyśmy całkowitej odmiany. Lakierowanie to dobry sposób na zmianę barwy pojazdu, jednak jest ono nie tylko kosztowne, ale również czasochłonne. Warto zdawać sobie sprawę również z tego, że jest to proces nieodwracalny i powrót do poprzedniego koloru bez uszkodzenia karoserii nie będzie możliwy. Na szczęście jest prostszy sposób na zmianę wyglądu pojazdu – wystarczy wykorzystać do tego celu specjalną folię, dzięki której w szybki i prosty sposób można pokryć każdy element auta. Co ważne, taka folia daje mnóstwo możliwości zmiany estetyki pojazdu. Dodatkowo jest to proces odwracalny, więc gdy tylko zechcemy wrócić do oryginalnego koloru, będzie można dokonać tego bez obaw o stan techniczny karoserii. 

Folia daje wiele możliwości zmiany estetyki pojazdu. Co ważne jest to jedna z niewielu metod, która chroni oryginalny lakier. Folie do oklejania mogą być bardzo, a matowe, połyskujące, metaliczne, perłowe czy filie typu carbon to tylko niektóre z nich. 

Dlaczego warto zmieniać estetykę pojazdu poprzez jego oklejenie folią? To idealne rozwiązanie przede wszystkim ze względu na to, że folia stanowi bardzo dobrą ochronę przed:

  • uszkodzeniami,
  • działaniem promieni UV, 
  • korozją.

Dodatkowo folia to bardzo duża oszczędność czasu – jej zastosowanie nie jest tak czasochłonne jak perfekcyjne lakierowanie każdego elementu. Ponadto folia bardzo dobrze sprawdza się w maskowaniu niewielkich uszkodzeń wcześniej powstałych na powierzchni karoserii. 

Dzięki ogromnym możliwościom folia może idealnie podkreślić indywidualny charakter właściciela pojazdu. Jest bardzo trwała, ponieważ w zależności od typu może się utrzymywać na aucie nawet przez 10 lat. 

Co jeszcze przemawia na korzyść folii? To przede wszystkim:

  • trwałość – folia nie blaknie pod wpływem działania promieni słonecznych, 
  • zabezpieczenie przed niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami chemicznymi, 
  • brak efektu plastiku. 

Oklejanie folią warto zlecić profesjonalistom. Dzięki nim można całkowicie odmienić wizerunek pojazdu, ciesząc się oryginalnie wyglądającym autem, które bez wątpienia będzie przyciągało wzrok. 

Folia może służyć do całościowego lub tylko częściowego oklejania pojazdu – to jaka jego część zostanie poddana wizerunkowym modyfikacjom, zależy wyłącznie od nas. Możliwe jest także oklejanie wnętrza samochodu.

Oklejanie samochodu folią to zadanie dla specjalistów!

Oklejanie auta folią może całkowicie odmienić jego wygląd. Dodatkowo jest to sposób szybki i co najważniejsze całkowicie bezpieczny dla karoserii samochodu. To zadanie warto zlecić jednak specjalistom. W ERES Garage możecie Państwo okleić cały samochodów bądź tylko jego wybraną część (lusterka, dach, dekory wewnętrzne itp.). Zadanie zawsze wykonane będzie szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie, a pojazd zyska całkowicie nowy wizerunek.