BLOG

Dlaczego warto regularnie korzystać z usługi mycia detailingowego?

Auto detailing to usługa, z której warto korzystać nie tylko ze względów estetycznych. W tym przypadku ważne są również względy praktyczne. Auto detailing doskonale poradzi sobie z zabezpieczeniem karoserii przed wypływem czynników atmosferycznych, przy jego pomocy można usunąć również niewielkie niedoskonałości powstałe na powłoce lakierniczej. 

Regularny auto detailing sprawia również, że żywotność elementów wnętrza zostaje wydłużona, a karoseria mniej podatna na korozję i drobne uszkodzenia eksploatacyjne.

Regularna dbałość o pojazd poprzez detailing samochodu to szansa na zachowanie wartości auta na dłużej. To szczególnie istotne w przypadku właścicieli pojazdów, którzy w przyszłości będą chcieli auto sprzedać, więc utrzymanie go w jak najlepszym stanie będzie niezbędne do tego, by przyciągnąć uwagę przyszłych kupców w momencie sprzedaży.

Mycie detailingowe – najlepsza oferta na rynku 

Jeżeli szukacie Państwo najlepszej oferty na autodetailing na rynku warto zwrócić uwagę na ofertę prezentowaną przez ERES Garage. Do Państwa dyspozycji są trzy pakiety, wiec z pewnością każdy wybierze coś idealnie dopasowanego do własnych potrzeb. 

PAKIET MINI  – w jego skład wchodzi mycie wstępne, mycie wysokociśnieniowe, mycie właściwe oraz osuszanie. 

PAKIET STANDARD zawiera wszystkie elementy z pakietu MINI, dodatkowo wykonywane jest tu mycie szyb oraz  QuickDetailer, czyli  aplikacja profesjonalnego środka, który wydobywa maksymalny blask i nasycenie koloru z lakieru.

PAKIET PREMIUM obejmuje wszystkie czynności z pakietu STANDARD. Dodatkowo wykonywany jest tu dressing opon oraz woskowanie. Stosowana jest także tzw.niewidzialna wycieraczka, czyli specjalna hydrofobowa powłoka na szybę. 

Również w przypadku czyszczenia wnętrza pojazdu możecie skorzystać Państwo z pakietu MINI, STANDARD oraz PREMIUM. Tu wykonywane jest między innymi mycie szyb, czyszczenie tapicerki czy odkurzanie. Pakiet PREMIUM obejmuje również konserwację tapicerki, osuszanie i ozonowanie wnętrza auta.