BLOG

Naprawa samochodu z OC sprawcy w ERES Garage

Kolizja drogowa wiąże się z dużym stresem i walką o naprawę uszkodzonego pojazdu. Poszkodowany w wyniku zdarzenia drogowego powinien zdawać sobie sprawę z tego, że ma prawo do uzyskania odszkodowania, które pokryje koszta naprawy uszkodzonego auta. Pojazd może być naprawiany w ASO lub w dobrym warsztacie samochodowym, który profesjonalnie wykona każdą naprawę tak jak ERES Garage.

Bezgotówkowa likwidacja szkody – co warto o niej wiedzieć?

Naprawa bezgotówkowa jest jednym ze sposobów na likwidację szkody powstałe w wyniku kolizji czy wypadku drogowego. Dla poszkodowanego to bardzo wygodne rozwiązanie nic więc dziwnego w tym, że z tej możliwości chętnie korzysta wielu kierowców. Uszkodzone auto naprawiane jest bezpośrednio w warsztacie bądź ASO, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokrywa koszty. To ubezpieczyciel pokrywa wszystkie wydatki, a poszkodowany w zdarzeniu drogowym musi jedynie czekać na odbiór naprawionego już auta.

Naprawa bezgotówkowa to dla właściciela pojazdu bardzo wygodne rozwiązanie. Wszelkie naprawy będą jednak rozpoczęte dopiero wtedy, gdy zarówno właściciel auta jak i osoba zarządzająca warsztatem, zaakceptują kosztorys przedstawiony przez ubezpieczyciela. Dopiero po akceptacji dochodzi do prac związanych z naprawą wszystkich powstałych uszkodzeń. Naprawa bezgotówkowa jest całkowitym przeciwieństwem gotówkowej, wymagającej od poszkodowanego kierowcy zaangażowania większego wysiłku z kwestie formalne związane z wypłatą odszkodowania i naprawą powstałych w wyniku zdarzenia drogowego uszkodzeń.

Naprawa uszkodzonego pojazdu w ERES Garage – dlaczego warto?

W przypadku wielu ubezpieczycieli przy naprawie bezgotówkowej istnieje możliwość wskazania przez poszkodowanego kierowcę warsztatu, w którym jego pojazd powinien zostać naprawiony. Gdy tylko mamy szansę wybrać samodzielnie miejsce do naprawy szkody warto postawić na ERES Garage. Dlaczego? To profesjonalny warsztat, w którym pracują ludzie z dużą wiedzą i doświadczeniem, którzy dysponują najnowocześniejszym sprzętem, co pozwala im na szybką i skuteczną naprawę wielu usterek.

W warsztacie każdy przypadek rozpatrywany jest zawsze indywidualnie, a sam proces naprawy przebiega na tyle szybko, na ile w danej sytuacji będzie to możliwe.

Oddając auto do naprawy w ERES Garage można skorzystać również z auta zastępczego. Wynajem podobnie jak i naprawa zostaną sfinansowane z polisy OC strony, która spowodowała wypadek czy kolizję drogową.

Dopłata do zaniżonego odszkodowania

Czasem zdarza się tak, że ubezpieczyciel mocno zaniża wartość szkody, wypłacając poszkodowanemu znacznie mniej, niż należałoby. W takim przypadku jest rozwiązanie. Warto skorzystać z możliwości współpracy z Zaniżoną Szkodą, firmą o dużej skuteczności w pozyskiwaniu należnej dopłaty do zaniżonego odszkodowania.

Co ważne, skorzystanie z możliwości walki o dopłatę do odszkodowania jest całkowicie bezpłatne. Na uzyskanie dopłaty poszkodowany kierowca ma aż 3 lata, począwszy od dnia, w którym miało miejsce zdarzenie drogowe.

Współpraca z Zaniżoną Szkodą nie wymaga wielu formalności, praktycznie cała procedura może zostać załatwiona w trybie online.